REZERVASYON HATTI: 0224 222 41 41

Etkinlikler

Etkinlikler

2019 Sevgililer Günü

2019 Yılbaşı Menüleri

Öğretmenler Günü

Kına, Nişan ve Sünnet Organizasyonları

Doburca Keyfi Et size Nişan, Sünnet ve Kına organizasyonunuz için size şık bir mekan ve yenilikçi bir düğün imkanı sağlıyor.

Hayatınızın en önemli anı, ömrünüzün sonsuz mutluluğuna açıldığınız bu yolculukta, Doburca Keyfi Et düğün organizasyonlarınızda size unutulmaz anlar yaşatacak. Doburca Keyfi Et Düğün mekanları sizin için kapalı salondan, bahçeye kadar zengin içerikle hizmet sunmaktadır. Bursa ‘nın en güzel semtlerinden olan Doburcada düğün dışında, nişan organizasyonu mekanları, kına gecesi mekanları ile kına organizasyonu gibi düğün etkinliklerini de kusursuz bir biçimde sunmaktadır. Doburca Keyfi Et etkinlik fiyatları ile her türlü düğün etkinliklerinizde her bütçeye hitap etmektedir.

Profesyonel ve deneyimli ekibimiz bu özel ve mutlu gününüzden güler yüz ile ayrılmanız için size ve misafirlerinize beklentilerinizin üzerinde hizmet verecektir.

Toplantı

Bursa ‘nın tam kalbinde bulunan Doburca Keyfi Et, toplantılarınıza ve etkinliklerinize ev sahipliği yapmak, her tür sosyal organizasyon için size hizmet vermekten gurur duymaktadır.

Etkinlik

Doburca Keyfi Et, doğum günü ve baby shower için eşsiz imkânlar sunuyor. Mekanımız hizmetiyle en özel günleri, konukları için unutulmaz bir masala dönüştürüyor.